درباره دکتر

دکتر علیرضا بابایی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر علیرضا بابایی با مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال ۱۳۸۰ فارغ التحصیل شدند. ورودی سال ۱۳۵۶ رشته پزشکی دانشگاه تهران هستند که در رشته طب عمومی در سال ۱۳۶۴ با درجه ممتاز فارغ التحصیل و بنا به نیاز کشور به مدت ۶ سال در مناطق جنگی و محروم، خدمت نمودند. در سال ۱۳۷۰ به دانشگاه علوم پزشکی ایران وارد و موفق شدند تا بورد تخصصی جراحی عمومی را در سال ۱۳۷۴ اخذ کنند. در سال ۱۳۷۷ با رتبه استادیاری جهت گذراندن دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک در دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شدند و با درجه فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در سال ۱۳۸۰ فارغ التحصیل شدند.

درباره دکتر علیرضا بابایی

اینجانب با مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال ۱۳۸۰ فارغ التحصیل شدم. ورودی سال ۱۳۵۶ رشته پزشکی دانشگاه تهران هستم که در رشته طب عمومی در سال ۱۳۶۴ فارغ التحصیل و بنا به نیاز کشورم به مدت ۶ سال در مناطق جنگی و محروم، خدمت نمودم. در سال ۱۳۷۰ به دانشگاه علوم پزشکی ایران وارد و موفق شدم تا بورد تخصصی جراحی عمومی را در سال ۱۳۷۴ اخذ کنم. در سال ۱۳۷۷ با رتبه استادیاری جهت گذراندن دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک در دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شدم. در سال ۲۰۰۳ میلادی برای شرکت در یک دوره تکمیلی جراحی پلاستیک و زیبایی، عازم مونیخ آلمان شدم و این دوره را در دانشگاه LMU مونیخ به پایان رساندم. در طول دوره فعالیت علمی و عملی خود، بیش از ۲۰ عنوان مقاله تالیف نموده ام که در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ رسیده‌اند. (لیست کامل مقالات) صداقت و تعهد در کنار تخصص و دقت به جزئیات، مواردی است که لازم می‌دانم در برخورد با بیماران و مراجعین محترم رعایت کنم و تا حصول نتیجه مطلوب شما در فضایی توام با آرامش و آگاهی در کنارتان خواهم بود.

جراحی زیبایی بینی

پر طرفدار ترین جراحی زیبایی در میان مردم ایران، عمل بینی است که به آن رینوپلاستی نیز می گویند. جراحی بینی شامل روش های مختلفی است.

جراحی زیبایی بدن

کانتورینگ بدن یا جراحی زبایی بدن به دنبال کاهش وزن عمده، عملی است که به طیف وسیعی از روشهای جراحی زیبایی به منظور از بین بردنچربی و پوست ...

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی است که می تواند تاثیر زیادی در کاهش افتادگی پلک و رفع چین و چروک های اطراف چشم داشته باشد.

جراحی زیبایی سینه

عمل جراحی سینه یکی از محبوب ترین جراحی ها در بین بانوان می باشد که با هدف بزرگ کردن یا کوچک کردن سینه فرد انجام می شود.

به شخصه میدانم که اعتماد به یک جراح چه تصمیم بزرگ و چالش بر انگیزی است.

0 +
ساعت عمل جراحی
0 +
عمل جراحی
0 +
مقاله در نشریات معتبر