Search
Close this search box.
لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان

لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان

لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان یکی از روش‌های موثر برای بهبود فرم سینه و رسیدن به اندام دلخواه در بانوان است. اکثر افرادی که به دنبال انجام این روش هستند، در خصوص تاثیرات آن بر روند بارداری و شیردهی اطلاعی ندارند. در برخی از موارد ممکن است پزشک برای بسیاری از بانوان، این جراحی را برای بعد آر دوران بارداری موکول کند. بانوانی که این جراحی را انجام می‌دهد در نهایت باعث بهبود وضعیت فرم بدنی خود پس از بارداری خواهند شد. شیردهی و بارداری دو عامل موثر بر ایجاد مشکلات در ظاهر سینه مادران است. از جمله راهکار‌های موثر برای کاهش عوارض‌ دوران بارداری استفاده از روش‌های جراحی همزمان می‌باشد.

اگر قصد دارید جراحی لیفت سینه و ابدومینوپلاستی را انجام دهید و به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مزایا این روش هستید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در ادامه به نکاتی در زمینه نحوه انجام جراحی همزمان لیفت سینه و ابدومینوپلاستی اشاره خواهد شد.

لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان

جراحی لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان چگونه است

بسیاری از عوامل مختلف باعث ایجاد افتادگی و شل‌شدگی در ناحیه سینه بانوان می‌شود‌. از جمله روش‌های موثر برای بهبود این وضعیت استفاده از روش‌های جراحی لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان است. کسانی که به دنبال یافتن راه‌حل سریع و آسان برای بهبود ظاهر اندام‌های خود هستند و از مشکلات ناشی از دوران بارداری رنج می‌برند می‌توانند از این روش استفاده کنند. پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک با بررسی سوابق پزشکی بیمار و عدم حساسیت آنان به بیهوشی طولانی، این روش را در نظر می‌گیرند. کسانی که نسبت به بیهوشی طولانی مدت دچار حساسیت هستند، نمی‌توانند از روش جراحی همزمان استفاده کنند.

روش جراحی لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان

برای انجام جراحی لیفت سینه و افزایش حجم در این ناحیه، پزشک از پروتز‌های سیلیکونی استفاده می‌کند. همچنین به منظ‌ور کاهش چربی و حجم اضافه در ناحیه شکم، فرآیند عمل ابدومینوپلاستی آغاز می‌گردد. معمولا برای کاهش میزان بیهوشی در افراد و همچنین ایجاد نتایج سریع‌تر از جراحی‌های زیبایی، هر دو روش در یک جلسه انجام می‌شود. پزشک متخصص جراحی‌های زیبایی با افزایش حجم در سینه‌ها و کاهش میزان چربی در نقاط مختلف شکم، اندام بی‌نقص ساعت شنی را برای افراد ایجاد خواهد کرد.

لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان برای چه کسانی مناسب است

انجام جراحی لیفت سینه برای تمامی افرادی که سنین بالای ۱۸ سال قرار دارند مناسب خواهد بود. البته آن دسته از افرادی که قصد باردارشدن دارند بهتر این این عمل را به بعد از دوران بارداری خود موکول نمایند. افرادی کاندیدای مناسب برای لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان هستند به شرح زیر است:

 • بانوانی از فرم و ظاهر سینه‌های خود ناراضی هستند.
 • افرادی که به دنبال برطرف‌سازی مشکلات ناشی از افتادگی سینه می‌باشند.
 • بانوانی که در اثر کاهش وزن شدید، دچار تغییراتی در ظاهر سینه‌های خود شده‌اند.
 • بانوانی که در اثر بارداری و شیردهی به افتادگی در ناحیه سینه دچار شده‌اند.
 • افرادی که در سنین بالایی قرار دارند و به دلیل مشکلات ناشی از کهولت سن در ظاهر سینه‌های خود تغییراتی را تجربه کرده‌اند.

مزایای لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان

این روش مزیت‌های قابل‌توجهی برای بانوان دارد که باعث افزایش تمایل افراد نسبت به انجام این جراحی شده است. در ادامه به برخی از مهم‌ترين مزایای لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به‌صورت همزمان اشاره خواهد شد.

 • ایجاد سایز یکسان و متقارن در سینه بیمار
 • کاهش نوک هاله سینه در صورت درخواست بیمار
 • کاهش عوارض ظاهری سینه و شکم پس از بارداری
 • تغییر فرم و شکل سینه
 •  بالا کشیدن جهت سینه
 •  ایجاد حالت گرد و کاملا طبیعی
 • کاهش سایز
 • عدم ایجاد عوارض و داشتن دوره نقاهت کوتاه مدت
 • برطرف‌کردن ترک‌های مختلف پوست در روش ابدومینوپلاستی

نتیجه گیری

ازجمله روش‌های موثر و سریع برای ایجاد تناسب اندام و رفع مشکلات ناشی از بارداری، افزایش وزن و کهولت سن، جراحی لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان است. این روش با کاهش میزان بیهوشی در افراد، به ایجاد نتایج موثر در سریع‌ترین زمان ممکن کمک می‌کند. افرادی که نسبت به بیهوشی طولانی مدت حساسیت ندارند می‌توانند از این روش بهره‌مند شوند.

سوالات متداول لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *