Search
Close this search box.
جراحی لیفت گردن

جراحی لیفت گردن

جراحی لیفت گردن جزء یکی از جراحی های زیبایی پرطرفدار می باشد که امروزه توجه بسیاری از افراد را جلب خود کرده است. این جراحی به منظور بهبود شل شدگی گردن و از بین رفتن چین و چروک های آن انجام می شود. علاوه بر این امر مزایای بسیار دیگری نیز دارد که در این مقاله قصد داریم تمامی نکات را در اختیار شما قرار دهیم.

اگر قصد انجام این جراحی را دارید با ما همراه باشید تا از نکات مورد نیاز مطلع شوید.

جراحی لیفت گردن

جراحی لیفت گردن چگونه انجام می شود؟

جراحی لیفت گردن با تشخیص و دستور پزشک انجام خواهد شد و اگر شما صلاحیت انجام آن را داشته باشید این عمل برای شما انجام خواهد شد. توجه داشته باشید برای اقدام با این روش از جراحی با تحقیقات لازم و رعایت نکات، سعی کنید بهترین جراح لیفت گردن را انتخاب کنید تا از بروز هرگونه عوارض احتمالی جلوگیری کنید و در نهایت بهترین نتیجه و تجربه را از جراحی لیفت گردن کسب کنید. 

روش انجام این جراحی ابتدا با بیهوشی عمومی شروع خواهد شد تا بیمار هیچگونه درد و ناراحتی را از مراحل جراحی احساس نکند. توجه کنید شما به عنوان متقاضی این جراحی موظف هستید در صورت داشتن بیماری زمینه ای حتما آن را با پزشک و تیم بیهوشی در میان بگذارید. 

در ادامه با ایجاد برش های مورد نیاز در نواحی گردن، جراحی لیفت گردن آغاز می شود و سپس چربی های اضافی در این نواحی برداشته می شود تا کشیدگی پوست به بهترین نحو انجام شود. 

در نهایت با انجام اقدامات لازم با توجه به انتظاراتی که شما داشته اید بخیه زدن برش های ایجاد شده آغاز خواهد شد. 

بیشتر بدانید: رفع غبغب با لیپوساکشن

مزایای جراحی لیفت گردن

این جراحی از مزایای بسیاری برخوردار می باشد. در واقع می توان گفت یکی از بهترین روش ها برای افتادگی پوست گردن می باشد. بنابراین اگر قصد دارید چین و چروک های نواحی گردن را از بین ببرید، این جراحی بهترین گزینه انتخاب برای شما می باشد. در ادامه برخی دیگر از مزایای جراحی لیفت گردن را معرفی می کنیم:

 1. خارج کردن و از بین رفتن چربی های اضافی گردن
 2. اصلاح کردن شل شدگی و افتادگی پوست گردن
 3. از بین رفتن خطوط اضافی که به علت تجمع چربی های در نواحی گردن به وجود آمده است. 
 4. اصلاح گردن به صورتی کلی و با توجه به درخواست متقاضی
 5. کانتورینگ چانه و فک به کمک کشیدگی پوست گردن و از بین رفتن چربی های اضافی
 6. از بین رفتن لایه لایه بودن پوست گردن

کاندیدای مناسب جراحی لیفت گردن

یکی از مهمترین نکات برای اقدام به جراحی این می باشد که با انجام آزمایشات مورد نیاز و تشخیص پزشک منتخب، شما صلاحیت انجام این جراحی را داشته باشید و سلامت جسمانی کامل را داشته باشید. 

کاندیدای مناسب جراحی لیفت گردن عبارتند از:

 • افرادی که دچار بیماری زمینه ای نمی باشند و از سلامت جسمانی برخوردار می باشند.
 • افرادی که از استعمال دخانیات اجتناب می کنند.
 • کسانی که از مصرف الکل خودداری می کنند.
 • بانوانی که در دوران بارداری و شیردهی قرار ندارند.
 • افرادی که انتظارات و توقعات منطقی از جراحی لیفت گردن دارند. 
 • افرادی که سن آنها رو به افزایش می باشد و احساس شل شدگی و افتادگی در نواحی گردن دارند.

ماندگاری جراحی لیفت گردن چگونه است؟

این روش از جراحی نسبت به روش های دیگر ماندگاری بسیار بیشتری دارد و شما با استفاده از این روش می توانید چین و چروک های به وجود آمده در نواحی گردن را به مدت طولانی از بین ببرید. توجه داشته باشید با افزایش سن این امکان وجود دارد چین و چروک هایی نمایان شوند. دقت کنید به صورت کلی اقدام به روش های تهاجمی مانند جراحی لیفت گردن ماندگاری بیشتری نسبت به روش های غیر تهاجمی دارد. در نتیجه اگر قصد دارید به مدت طولانی از چین و چروک های گردن خود رها شوید این روش بهترین انتخاب می باشد. 

نتیجه گیری:

با توجه به تمامی نکاتی که تا به اینجا ذکر کردیم، این جراحی بهترین روش برای از بین بردن چین و چروک های می باشد. همچنین توجه داشته باشید در جراحی لیفت گردن، چربی های اضافی این نواحی نیز از بین خواهند رفت. شما با انتخاب بهترین جراح در این زمینه، بدون بروز هیچگونه عوارضی بهترین جراحی را تجربه خواهید کرد و توجه داشته باشید با رعایت نکات لازم ماندگاری این جراحی را به مرور افزایش خواهید داد. 

سوالات متداول جراحی لیفت گردن

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *