Search
Close this search box.
جراحی لیفت سینه بعد از شیردهی

جراحی لیفت سینه بعد از شیردهی

جراحی لیفت سینه بعد از شیردهی یکی از دغدغه هایی می باشد که بیشتر بانوان درگیر آن هستند و علاقه دارند تا بعد از شیردهی و زایمان به اندام دلخواه خود برسند. عمل لیفت سینه هیچگونه عوارضی برای شیردهی نخواهد داشت و هیچ جای نگرانی نیست.

اگر قصد انجام این جراحی را دارید و از طرفی نگران شیردهی بعد از آن می باشید در این مقاله با ما همراه باشید تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم.

جراحی لیفت سینه بعد از شیردهی

جراحی لیفت سینه بعد از شیردهی چگونه انجام می شود؟

بسیاری از بانوان بعد از بارداری و شیردهی دچار افتادگی و شل شدگی سینه ها خواهند شد. به همین علت به دنبال روشی هستند که بتوانند دوباره به اندام ایده آل خود برگردند. یکی از بهترین روش ها برای رفع افتادگی سینه که بدون عوارض خواهد بود، جراحی لیفت سینه می باشد. البته توجه داشته باشید عوامل دیگری نیز وجود دارند که بر این امر تاثیر خواهند گذاشت. مانند: اضافه وزن، کاهش وزن، نیروی جاذبه زمین و …

در جراحی لیفت سینه، با تشخیص و دستور پزشک به اندازه مناسب سینه ها به بالا کشیده می شوند و تمام افتادگی ها از بین خواهند رفت. باید توجه داشته باشید تمام انتظاراتی که از این جراحی دارید را با پزشک منتخب خود در میان بگذارید.

همچنین نکته دیگری که باید به آن توجه کافی داشته باشید آن است که با مراجعه به بهترین جراحی لیفت سینه در تهران مراجعه کنید تا بهترین نتیجه و تجربه را از این جراحی داشته باشید.

مناسب ترین زمان جراحی لیفت سینه بعد از شیردهی

بهترین زمان برای جراحی لیفت سینه بعد از شیردهی، زمانی می باشد که دوران شیردهی شما به پایان رسیده باشد و همچنین در دوران بارداری قرار نداشته باشید تا فعالیت غدد شیردهی به صورت کامل به پایان رسیده باشد. زیرا که با پایان فعالیت غدد شیردهی بافت سینه ها به مرور محکم تر خواهند شد و در نهایت نتیجه مطلوب تری ی توان از این جراحی داشت.

البته توجه داشته باشید در صورتی که بعد از بارداری قصد دارید وزن خود را کاهش دهید، ابتدا باید وزن خود را ثابت نگه دارید و سپس اقدام به جراحی لیفت سینه کنید تا ماندگاری جراحی طولانی تر باشد و فرم سینه ها از طریق تغییر وزن دچار تغییرات نشود.

مزایای جراحی لیفت سینه بعد از شیردهی

جراحی لیفت سینه بعد از شیردهی از مزایای بسیاری برخوردار می باشد که به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس خود را بعد از بارداری بدست آورید و دیگر مزایایی که در روحیه و اندام شما تاثیر خواهد داشت.

برخی از مزایای جراحی لیفت سینه بعد از شیردهی عبارتند از:

  • افزایش اعتماد به نفس بعد از بارداری
  • رسیدن به اندام دلخواه و ایده آل
  • از بین رفتن افتادگی و شل شدگی سینه ها
  • رفع چین و چروک های سینه ها و اطراف آن
  • جوانسازی سینه ها
  • از بین رفتن احساس درد و ناراحتی به دلیل افتادگی بیش از حد سینه ها

عوارض جراحی لیفت سینه بعد از شیردهی:

در جراحی لیفت سینه بعد از شیردهی امکان دارد مانند هر جراحی دیگری عوارضی نمایان شود. البته  توجه داشته باشید با مراجعه به بهترین جراح پلاستیک هیچگونه عوارضی برای شما بروز نخواهد

داد و بهترین نتیجه را از این جراحی خواهید داشت.

برخی از عوارض جراحی لیفت سینه بعد از شیردهی:

  • یکی از عوارض این جراحی محل بخیه و جای زخم می باشد که با مرور زمان و مراقبت های بعد از جراحی لیفت سینه به صورت کامل محو خواهند شد.
  • نکته دیگر در عوارض جراحی لیفت سینه از بین رفتن حس نوک سینه ها بعد از جراحی می باشد. البته توجه داشته باشید این امر با گذشت زمان از بین خواهد رفت و دوباره حس در نوک سینه ها باز می گردد. در برخی افراد نیز ممکن است حس در نوک سینه را برای همیشه از دست بدهند.
  • عارضه احتمالی دیگر در جراحی لیفت سینه ها عدم تقارن در سینه ها می باشد. شما موظف هستید به پزشکی مراجعه کنید که از دانش و مهارت کافی برخوردار باشد تا بتواند همان انتظاراتی که شما از این جراحی دارید را به ارمغان بیاورد. بنابراین با مراجعه به پزشک  و جراح ماهر تقارن در سینه های شما به وجود خواهد آمد و نتیجه جراحی همانگونه خواهد بود که شما انتظارش را داشته اید.
  • در نهایت نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما بعد از به پایان رسیدن دوران بارداری و شیردهی این جراحی را انجام دهید تا در صورت ماهر نبودن جراح شما، صدمه ای به غدد شیردهی وارد نشود.

نتیجه گیری:

با توجه به نکاتی که تا به اینجا ذکر شد، اقدام به جراحی لیفت سینه با به پایان رسیدن دوران بارداری و شیردهی، هیچگونه عوارضی برای شما نخواهد داشت و هیچ آسیبی به غدد شیردهی شما وارد نخواهد شد. بنابراین با مراجعه به بهترین جراح و انجام تحقیقات لازم می توانید بهترین نتیجه را از این جراحی داشته باشید و اعتماد از دست رفته را دوباره بدست آورید.

سوالات متداول جراحی لیفت سینه بعد از شیردهی

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *