اصلاح لبخند لثه ای

اصلاح لبخند لثه ای با تزریق بوتاکس

لبخند لثه ای یکی از مشکلات زیبایی مربوط به نمایش بیش از حد لثه هنگام خندیدن یا صحبت کردن است. برای درمان این مشکل، از روش های مختلفی استفاده می شود، از جمله درمان با بوتاکس. در این روش، با تزریق مقدار کمی بوتاکس به منطقه اطراف لب، عضلات مربوط به نمایش بیش از حد لثه ضعیف شده و کاهش می یابند. این باعث می شود که در هنگام خندیدن یا صحبت کردن، لثه کمتر مشخص شود و لبخند بهتری ایجاد کند. این روش بسیار ساده و کم خطر است و نیازی به بستری شدن و یا دوره بهبودی ندارد. این روش نیازمند مراجعه به پزشک مجرب و ماهر در این زمینه است و تزریق بوتاکس توسط افراد بدون تجربه ممکن است باعث مشکلات جدی شود.

اصلاح لبخند لثه ای با تزریق بوتاکس

یکی از نمونه کار های درمان لبخند لثه ای توسط دکتر علیرضا بابایی👇

[mn_aparat_single_video url=https://aparat.com/v/751k0 play-button=true]

یکی از روش‌های پرکاربرد و موثر در اصلاح لبخند لثه‌ای، استفاده از بوتاکس (گامی اسمایل) می‌باشد. پزشکان و متخصصان این روش را به افرادی با لبخند لثه‌ای پیشنهاد می‌دهند. لبخند لثه‌ای می‌تواند باعث کاهش اعتماد به نفس افراد شود.

برای اصلاح لبخند لثه‌ای، روش‌های مختلفی وجود دارد، اما بوتاکس بهترین و کم‌هزینه‌ترین روش به حساب می‌آید. اکثر افرادی که از جراحی فک یا روش‌های تهاجمی برای اصلاح لبخند لثه‌ای دوری می‌کنند، ترجیح می‌دهند که از تزریق بوتاکس استفاده کنند و برای این منظور، به متخصصین زیبایی مراجعه می‌کنند.

در روش درمانی با بوتاکس برای لبخند لثه‌ای، عمدتاً محل تزریق در نواحی اطراف بینی قرار دارد. برای انجام این روش، شما باید روی تخت بخوابید و در زاویه ۶۰ درجه قرار بگیرید.

پس از تعیین محل تزریق توسط پزشک، با استفاده از کیسه‌های یخ، بی‌حسی موضعی ایجاد می‌شود و سپس با استفاده از سوزن‌های ریز پزشکی، بوتاکس تزریق می‌شود.

پزشک از شما می‌خواهد که لبخند بزنید و سپس در عضلات کنار بینی، بوتاکس را تزریق می‌کند. این تزریق به زودی باعث اصلاح الگوی لبخند شما می‌شود و شما می‌توانید با لذت بیشتری بخندید.

دکتر علیرضا بابایی

فواید درمان لبخند لثه ای با بوتاکس

بوتاکس لبخند لثه‌ای یک روش درمانی پرکاربرد و بسیار موثر است که با استفاده از آن می‌توانید لبخند خود را بهبود بخشید. با تزریق بوتاکس، فرم لبخند شما اصلاح شده و تقارن و هماهنگی بین لب‌ها، لثه و دهان شما به وجود می‌آید.

علاوه بر اصلاح فرم لبخند، با تزریق بوتاکس برای لبخند لثه‌ای، خطوط لبخند شما کاهش می‌یابد و در اطراف لب‌های شما جوانی و زیبایی به وجود می‌آید. با تزریق بوتاکس گامی اسمایل، می‌توانید کلاژن بیشتری در اطراف لب‌های خود تولید کنید.

اطراف لب‌ها و خط لبخند بیشتر از هر جای دیگر صورت در معرض چین و چروک و خطوط عمیقی هستند. با تزریق بوتاکس برای لبخند لثه‌ای، از به وجود آمدن چنین خطوطی در اطراف لب‌ها جلوگیری می‌شود. همچنین، از مزایای دیگری نیز بهره‌مند می‌شوید که شامل موارد زیر است:

  • برخورداری از نتیجه طبیعی و متناسب با فرم صورت
  • عدم نیاز به ترمیم و ریکاوری
  • مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر روش‌ها
  • رویت نتایج تزریق با سرعت بالا
  • عدم وجود درد یا عمل تهاجمی

نتیجه درمان چقدر دوام خواهد داشت؟

در مورد نتیجه درمان با تزریق بوتاکس لبخند لثه‌ای، باید گفت که همه چیز به تجربه و مهارت پزشک متخصص، نحوه مراقبت بعد از درمان و آناتومی بدن شما بستگی دارد. با این حال، به طور کلی باید گفت که تزریق بوتاکس برای اصلاح فرم لبخند، بین ۴ تا ۹ ماه دوام دارد و پس از گذشت این مدت، می‌توانید مجدداً نسبت به تمدید درمان اقدام کنید و زیبایی را به لبخند و چهره خود بازگردانید. باید توجه داشت که تزریق بوتاکس برای اصلاح فرم لبخند لثه‌ای، روشی دائمی و ماندگار نیست و پس از مدتی نیاز به تمدید درمان دارد.

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *