دکتر زیبایی بینی

فوق تخصص زیبایی به فواید جراحی بینی برای شما می اندیشد

فواید جراحی بینی برای همگان مشخص و واضح نیست و با بالا رفتن تعداد این نوع عمل ها متاسفانه تنها بعد زیبایی جراحی بینی بر همگان آشکار است، در حالی که اینگونه نیست و جراحی بینی گاهی برای رفع مشکلات متعددیست، که ممکن است برخی از افراد با آن مواجه شوند. دکتر جراح بینی کسی است که علاوه بر تخصص و تجربه، به فواید جراحی بینی برای شما فکر کند.

اکنون در نظر داریم در این مطلب کوتاه به برخی از فواید جراحی بینی بپردازیم تا متوجه مزایای این عمل جدای از بعد زیبایی آن نیز بشویم.

اگر تصمیم گرفته اید که بینی خود را توسط دکتر جراح بینی در تهران عمل کنید ولی هنوز در مورد آن مطمئن نیستید، خوب است با فواید جراحی بینی هم آشنا شوید.

 فواید جراحی بینی توسط دکتر جراح بینی در تهران

جراحی بینی فواید متنوعی دارد که در ادامه به شش مورد آن پرداخته می شود.

دکتر جراح بینی در تهران

بهبودتنفس

بسیاری از افراد هستند که در اثر مشکلات مادرزادی و یا مشکلات محیطی مثل شکستگی که موجب آسیب به ساختار بینی شده به راحتی  نمی توانند تنفس کنند. این افراد  می توانند با عمل بینی و بر طرف کردن مشکل به راحتی مشکلات تنفسی خود را درمان کنند.

افزایش اعتماد به نفس

وقتی  بینی با اعضای دیگر صورت همخوانی درستی ندارد،باعث می شود که فرد اعتماد به نفس خود را در اجتماع از دست  بدهد که ممکن است مشکلات  متعددی رانیز در بر داشته باشد؛ عمل بینی در این مورد  نیزمی تواند  کمک خوبی باشد.

 دکتر جراح بینی در تهران

مشکلات سینوسی

مشکلات سینوسی  احتقان بینی، سردرد های مزمن و مکرر و فشار های سینوسی را به همراه دارد ؛  این مشکلات هم با کمک جراحی بینی می توانند برطرف شوند.

بهبود بینی شکسته

بینی در اثر خطرات محیطی مدام تحت خطر است و با یک شکستگی ممکن است هم ظاهر بینی و هم عملکرد بینی دچار اختلال شود؛ با عمل جراحی بینی مشکل بر طرف خواهد شد. (پیگیری های اصلاحی)

ممکن است در اولین باری که عمل جراحی انجام می گیرد، نتیجه مطلوب و یا دلخواه حاصل نشود، با تجدید عمل می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

فواید جراحی بینی

خروپف کردن

یکی از مشکلاتی است که نه تنها باعث آزار خود فرد می شود؛ بلکه اطرافیان را هم مورد آزار و اذیت قرار می دهد و باید یک فکر اساسی بابت خروپف انجام داد، برای همین موضوع عمل جراحی بینی جهت درمان خروپف یکی از گزینه های مورد تایید پزشکان است. البته حتما قبل از آن باید با جراح فوق تخصص صحبت کرد.

عمل بینی مختص هر فرد

نکته حائز اهمیت این است که عمل بینی مانند تغییر مدل مو نیست، روشی که در رینوپلاستی یا همان عمل زیبای بینی برای  فرد در نظر گرفته شده است،  تنها مختص به فرد متقاضی است و باید با ساختار و تقارن صورت  او هماهنگی داشته باشد. به خاطر همین جراح مورد نظر برای ایجاد تقارن و تعادل ، روش مناسب برای عمل بینی را بر می گزیند تا جذابیت چهره فرد متقاضی چند برابر شود.

علیرغم وجود عمل های متنوع زیبایی بینی، افراد متقاضی باید حتما با میل و خواسته خود اقدام به عمل کنند و حتما در این مورد با جراح با تجربه و حرفه ای مشورت کنند.

امتیاز دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *