عمل زیبایی بینی

بینی اولین عضو از اجزای صورت شماست که مورد توجه قرار می گیرد و اگر متناسب نباشد می تواند به طور منفی هماهنگی سایر اجزای صورت شما را تحت تاثیر قرار دهد. جراحی بینی درست و دقیق، در یک عمل زیبایی بینی موفق، می تواند سایز و شکل بینی شما را به گونه ای تغییر دهد که بهترین هماهنگی با سایر اجزا حاصل شده و بدین ترتیب زیبایی کلی صورت شما را بهبود خواهد بخشید.

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی استخوانی، عمل زیبایی بینی گوشتی، عمل بینی ترمیمی، اصلاح انحراف و عیوب بینی

از آنجا که بینی یکی از برجسته ترین

اجزای صورت است

به اعتقاد دکتر علیرضا بابایی سایز و شکل بینی می تواند تاثیر به سزایی بر روی ظاهر کلی مراجعه کننده داشته باشد. عمل زیبایی بینی باعث می شود تا بی قاعدگی ها، عدم تقارن و خمیدگی بینی اصلاح شود، و این سبب تحت تاثیر قرار گرفتن مثبت بقیه افراد خواهد شد.

دکتر علیرضا بابایی خود را

وقف این کرده است

که به مراجعین اش کمک کند، هر بار که در آیینه نگاه می کنند احساس اعتماد به نفس و شادی کنند. او اهمیت داشتن چهره ای جذاب و منحصر به فرد را درک می کند و مفتخر است که روش های گوناگونی را به هر یک از مراجعین خود پیشنهاد کند که به طور سفارشی متناسب با اهداف زیبایی آنهاست.

عمل زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت از زمان شروع تا کنون پیشرفت چشمگیری داشته است. دستاوردهای تکنولوژیک خود به تنهایی سهم به سزایی در افزایش پیشرفت ها و ایجاد روش های مختلف جراحی پلاستیک صورت داشته است. ما دامنه متنوع و وسیعی از عمل زیبایی صورت و فرایندهای جوانسازی را در اختیار شما قرار می دهیم که قطعا زیبایی طبیعی صورت شما را بهبود خواهند بخشید. به همین منظور می توانید طی مشاورات اولیه تمام انتظارات خود را از جوانسازی صورت با ما در میان بگذارید.

عمل زیبایی صورت

جراحی پلاستیک پلک ، لیفت گونه، لیفت ابرو، جوانسازی صورت، بزرگ کردن چانه با تزریق چربی – پروتز و…

اجزای صورت ظریف ترین

و در عین حال موثرترین

بخش در رابطه با ابراز احساسات در ظاهر انسان ها هستند. تغییرات ظریف در ناحیه هایی مانند چشم، بینی، چانه یا گردن می تواند تاثیر قابل توجهی در تصویری که از خود دارید بگذارد و نیز تغییر در نگاهی که دیگران به شما دارند.

دکتر علیرضا بابایی

به مدت ۲۰ سال است

که با انجام عمل های گوناگون جراحی پلاستیک صورت با کمک آخرین تکنیک های جراحی، ظاهر مراجعین را به شکلی طبیعی و بی عیب تغییر می دهد. این کار به آنان حس رهایی می بخشد تا هر روز احساس اعتماد به نفس کنند.

زیبایی سینه

برای خانم ها داشتن سینه زیبا یک آرزوست و این قضیه با تصویری که از خود دارند رابطه تنگاتنگی دارد. برای بیشتر بانوانی که از شکل و یا سایز سینه هایشان ناراضی هستند داشتن اعتماد به نفس کافی سخت می شود. دکتر علیرضا بابایی یکی از جراحان پلاستیک مجرب و کارآزموده در جراحي زيبايي سينه زنان هستند که می توانند با ارائه دامنه وسیعی از روش های مختلف و متناسب با جدیدترین تکنیک های روز جراحی پلاستیک، طبیعی ترین و زیباترین نتایج ممکن را برای مراجعین عزیز رقم بزنند که به صورت فردی منطبق با خواسته های هر مراجعه کننده باشد.

زیبایی سینه

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه، تزریق چربی، لیفت سینه، کوچک کردن سینه، اصلاح عیوب و زیباسازی سینه

دکتر علیرضا بابایی به کمک

آخرین تکنیک های درمان

و چشم های بسیار ریزبین و نگاه زیبا شناسانه قادر است به مراجعین خود ظاهری طبیعی ارائه دهد که مطابق اصول زیبایی شناسی هر مراجعه کننده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره گزینه های جراحی سینه مانند پروتز سینه، لیفت سینه و … همین امروز با ما تماس بگیرید.

ما روش های متنوعی

در زمینه ی جراحی سینه

ارائه می دهیم زیرا می دانیم همانطور که سلیقه های آرایشی و بهداشتی افراد با هم فرق می کند، و از آنجا که هیچ دو بانویی دقیقا شبیه به هم نیستند، برای هر فرد به طور جداگانه برنامهء مناسب درمانی و جراحی خاص او داریم.

عمل زیبایی بدن

دکتر علیرضا بابایی با شخصیت فردی هر یک از مراجعین خود آشنا می شود؛ بنابراین می تواند به طور کامل احتیاجات و خواسته های منحصر به فرد آن ها را درک کند. این تعهد به بالاترین سطح مراقبت از مراجعین، همراه با استفاده از آخرین تکنیک های درمان و تکنولوژی های نوین، به دکتر بابایی این اجازه را داده است تا برای بیش از ۲۰ سال به نتایج شگفت انگیز زیبایی برای مراجعین خود دست یابد. دکتر علیرضا بابایی به وسیله ی ارائه طیف گسترده ای از روش های درمانی در حوزه پیکرتراشی، به همه  مراجعین خود این شانس را می دهد که بدن رویایی خود را داشته باشند.

عمل زیبایی بدن

عمل زیبایی شکم با اصلاح شلی جداره شکم، ساکشن شکم – پهلو – پشت تنه – داخل و خارج ران، پروتز و تزریق چربی به باسن

برای دکتر علیرضا بابایی

جراح پلاستیک بودن

 بیشتر از یک شغل، نوعی عشق و اشتیاق است. ایشان می دانند که بسیاری از مراجعین از جنبه های خاصی از ظاهر خود ناراضی هستند. و دکتر علیرضا بابایی به این توانایی خود که می تواند به مراجعینش کمک کند تا به اهداف زیبایی مورد نظرشان برسند، افتخار می کند.

اگر شما مایل به

ارتقاء زیبایی ظاهر خود

به وسیله ی روش های تغییر فرم بدن هستید، همین امروز با مطب دکتر علیرضا بابایی تماس بر قرار کنید تا خودتان ببینید چگونه مراقبت های دوستانه و فردی دکتر علیرضا بابایی و همکاران شان، شما را در رسیدن به اندام ایده آل تان یاری می دهند.

درمان های غیر جراحی

در حالیکه روش های عمل زیبایی می توانند نتایج بسیار زیبایی ایجاد کنند و افراد را به حالت ایده آل شان برسانند، در کنار روش های جراحی، روش های غیر جراحی دیگری نیز وجود دارند؛ همانند تزریق چربی، تزریق فیلرها، بوتاکس و سایر موارد مانند جراحی نرم (soft surgery) در مورد پلک و سایر چین و چروک های صورت و خال ها و اسکارهای صورت و بدن توسط plexr plus پلکسر پلاس

درمان های غیر جراحی

جوانسازی صورت با تزریق دیسپورت و بوتاکس جهت رفع چین و چروک صورت، جوانسازی صورت با فیلرها (چربی و ژل اسیدهیالورونیک)

دکتر علیرضا بابایی به عنوان بخشی از

تعهدش در کمک کردن

به مراجعین خود در راستای هرچه زیباتر به نظر رسیدن، چند روش غیر جراحی پیشنهاد می کند. این روش های کم تهاجمی تر، از جمله تزریق لب، بوتاکس و لایه برداری صورت، رفع چین و چروک صورت با تکنولوژی میکروپلاسما، برای مراجعینی مناسب هستند که خواستار تغییری قابل توجه بدون عمل های جراحی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش های غیر جراحی، همین امروز با مطب دکتر علیرضا بابایی تماس برقرار کنید.

چشمان ما یکی از مهم ترین

اجزای صورت ما

هستند که شکل و ظاهر آن ها می تواند جوانی و جذابیت صورت را نشان دهد، پوست پلک بالا و پایین اگر شل و افتاده باشند، چشم ها را غمگین و ناشاد جلوه می دهند، در گذشته رفع این نواقص با جراحی امکان پذیر بود، اما امروزه با تکنولوژی جدید و روز دنیا به نام میکروپلاسما (پلکسر plus) می توان چشمانی شاد و جذاب همراه با صورتی بشاش داشت. که این روش به صورت سرپایی؛ بدون بیهوشی و خونریزی و درد در مطب قابل انجام است.

هم اکنون با ما تماس بگیرید

۲۶۱۴۰۶۵۰

٠٩٣٠٩٢٦٥٥٠٨