بلفاروپلاستی خط چشم

بلفاروپلاستی

تغییرات سنی در دور چشم ها اولین نشانه های پیری در صورت اطراف چشم ها اتفاق می افتد که در اصطلاح عامه به آن افتادگی پلک گفته می شود.
چشم ها و ضمائم اطراف آن مثل پلک ها و ابروها جایگاه ویژه ای در زیبایی صورت دارند.
معمولا پلک بالا مقداری از قرنیه را می پوشاند و پلک پایین مماس برقرنیه است. در پلک فوقانی فاصله مشخصی حدود ۶ تا ۷ میلی متر بین مژه ها و کریز فوقانی چشم وجود دارد که خانم ها آن را در زمان آرایش با سایه می پوشانند.
در چشم زیبا گوشه خارجی چشم کمی از گوشه داخلی آن بالاتر است و در آرایش نیز خانم ها دوست دارند این فاصله را حتی بالاتر نشان بدهند زیرا در این حالت چشم جذاب تر جلوه می کند.

عمل بلفاروپلاستی
افرادی که دچار افتادگی پلک هستند چشم شان حالت غمگین دارد که در اصطلاح به آن چشم غمگین گفته می شود . در حقیقت تغییراتی که با افزایش سن اتفاق می افتد باعث می شود فاصله بین مژه و کریز فوقانی چشم از بین برود ودیگر مشخص نباشد ( دقیقا قسمتی که می توانید زمان آرایش روی آن سایه بزنید )
بلفاروپلاستی یا همان جراحی زیبایی پلک ،یک جراحی بسیار ساده است که در دی کلینیک ها هم قابل انجام است و نیازی به بیهوشی ندارد وبا بی حسی موضعی می توان آن را انجام داد. جراح پلاستیک که در کار خود تبحر داردبا یک شکاف کوچک ،پوست اضافی و احیانا چربی را برمی دارد و کریز را ایجاد می کنید ، او از طریق همین شکاف کوچک ابروها را در وضعیت خاص خودش قرار داده و در ضمن گوشه خارجی چشم را در حالت نرمال خودش قرار می دهدو حالت زیبای دور چشم را به آن برمی گرداند.

 

امتیاز دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *