افزایش حجم سینه ها

افزایش حجم پستان ها یک روش جراحی زیبایی سینه برای ارتقا سایز و شکل سینه در زنان است که باعث می شود سینه ها شکل زیبایی پیدا کنند. بهترین روش جراحی زیبایی سینه برای بزرگ کردن پستان ها تزریق چربی ( که از خود شخص گرفته می شود ) یا پروتز سینه است. افزایش حجم زینه ها در بانوان و عمل کوچک کردن سینه مردان از دیگر خدمات زیبایی ارائه شده در کلینیک دکتر علیرضا بابایی می باشد.

بزرگ کردن سینه

افزایش حجم پستان ها از طریق تزریق چربی یا قرار دادن پروتز به بهبود کلی ظاهر شما کمک می کند.

لیفت سینه

لیفت سینه می تواند با حذف پوست های اضافی و بالا بردن سینه ها، زیبایی کامل را به آن ها بازگرداند.

بازسازی سینه

هدف بازسازی سینه این است که شکل یک یا هر دو سینه را به ظاهر نرمال، متقارن و سایز مناسب خود برساند.

پروتز سینه

دکتر علیرضا بابایی از بهترین پروتز هایی که در حال حاضر در کشورهای آمریکا ،انگلیس و آلمان تولید می شوند و دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA ) هستند ، استفاده می کند زیرا این پروتزها علاوه بر داشتن نتایج زیبا از ماندگار بالایی نیز برخوردارند. انتخاب نوع،شکل و سایز پروتز به آناتومی بدن هر فرد بستگی دارد و دکتر علیرضا بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران در زمان مشاوره قبل از جراحی، علاوه بر در نظر گرفتن ویژگی های آناتومی بدن هر فرد ،به خواسته های منطقی او نیز توجه می کند و در نهایت بهترین نوع پروتز از لحاظ شکل و اندازه و مواد استفاده شده در آن، انتخاب می کند . او در زمان جراحی نیز  تکنیک های جراحی خاصی که متناسب با هر فرد است را به کار می گیرد تا به نتایج بسیار چشمگیر و زیبا برسد.

بازسازی سینه

هدف از بازسازی سینه،نرمال ساختن شکل ظاهری پستان ها است. متاسفانه به دلیل برخی از مشکلات بدخیمی پستان در خانم ها گاهی جراح مجبور می شود بخشی از پستان یا کل آن را بردارد و این شکل نازیبا ممکن است برای بیشتر خانم ها خوشایند نباشد و همچنین باعث پایین آمدن اعتماد به نفس آن ها شود. در این گونه موارد جراح برای این که پستان را به شکل طبیعی و نرمال خود باز گرداند، تصمیم به بازسازی سینه می گیرد. به این منظور فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی سعی می کند با برداشتن بافت عضله و چربی از پشت قفسه سینه یا شکم خود شخص و یا از طریق مواد ساختگی و prosthetic اقدام به بازسازی پستان کند.

لیفت سینه چگونه انجام می شود؟

شلی یا افتادگی (پتوز) پستان ها یک مشکل شایع است و به دلایل مختلفی از جمله: حاملگی های متعدد،افزایش سن،تغییرات و کاهش وزن و بدشکلی های تکاملی به وجود می آید. علت آن هر چه باشد، باید فرم و شکل طبیعی و زیبای پستان ها را برگرداند.
گاهی لیفت پستان ها (ماستوپکسی) بدون استفاده از پروتز پستان قابل اصلاح می باشد و این موقعی امکان پذیر است که حجم پستان ها به اندازه کافی باشد.
گاهی هم حجم پستان ها کافی نیست و لازم است جهت تکمیل حجم آن ها از پروتز پستان با حجم های متفاوت استفاده نمود.
روش های جراحی زیبایی سینه برای هر دو مورد ذکر شده و نوع پروتز انتخابی بستگی به وضعیت بافت پستان های فرد و شلی آن ها دارد.

دلایل شلی و افتادگی پستان ها

  • حاملگی های متعدد
  • افزایش سن
  • تغییرات و کاهش وزن
  • بدشکلی های تکاملی

کاهش حجم سینه ها

زنان با سینه های خیلی بزرگ از مشکلات فیزیکی زیادی از قبیل درد پشت و گردن،تحریکات پوستی،افتادگی و درد شانه ها، مشکلات تنفسی و وضیعت نامتناسب ظاهری رنج می برند. از لحاظ احساسی این بانوان اغلب احساس خوبی نسبت به خودشان ندارند و از اعتماد به نفس پایین برخوردارند .جراحی کاهش حجم سینه یا ماموپلاستی کاهشی می تواند با حذف بافت های اضافی و اصلاح پستان ها این علائم را بر طرف کند و سینه هایی مناسب تر و سبک تر ایجاد کند.

هم اکنون با ما تماس بگیرید

۲۶۱۴۰۶۵۰

٠٩٣٠٩٢٦٥٥٠٨

مقالاتی درباره جراحی زیبایی سینه

دکتر پروتز سینه

دكتر پروتز سينه در مورد فواید آن می گوید

دکتر پروتز سینه می گوید آیا از پروتز سینه و فواید آن بی خبرید؟ تا بحال به فکر جراحی پروتز سینه نیفتاده اید و تصمیم دارید در این مورد اطلاعات کافی را به دست آورید؟از خطرات احتمالی این جراحی هراس دارید یا هنوز به فواید آن پی نبرده اید؟ جراحی پروتز سینه برای افزایش حجم […]

ارسال پیام در واتساپ
مکالمه را شروع کنید
میتوانید در whatsApp با تیم مشاوره جراحی زیبایی صحبت کنید.