هزینه جراحی سینه

دکتر جراح پلاستیک در تهران از انواع جراحی سینه میگوید

جراحی پلاستیک سینه می تواند با کاهش یا افزایش اندازه سینه بنا بر نوع عمل و درخواست کسانی که مایل به این عمل هستند صورت گیرد. اگر با انواع جراحی پلاستیک سینه آشنایی ندارید می توانید با مطالعه این مقاله با انواع این جراحی ها که توسط دکتر جراح پلاستیک در تهران انجام می شود آشنا شوید جراحی های زیبایی سینه که توسط دکتر جراح سینه انجام می شود می تواند شامل کوچک کردن و بزرگ کردن سینه باشد.

پروتز سینه یکی از انواع جراحی پلاستیک سینه

برای کسانی که سینه های کوچکی دارند یا خواهان زیبایی و تناسب سینه های خود هستند از جراحی پروتز سینه استفاده می شود.در این روش قسمت تحتانی سینه برش داده شده و ایمپلنت های سینه درون آن قرار داده می شود.سپس محل مورد نظر بخیه زده شده و پانسمان می شود.این جراحی طی یک تا دوساعت انجام شده و دوره بهبودی فرد نیز سریع بوده و فرد می تواند پس از بهبودی به زندگی روز مره خود ادامه دهد.

دکتر جراح پلاستیک در تهران درباره ی انواع پروتز سینه برای شما می گوید:

ایمپلنت سینه سالین

ایمپلنت سینه سالین یکی از انواع جراحی پلاستیک سینه است.در این روش ،ایمپلنت با آب نمک استریل پر می شود.اگر این ایمپلنت نشتی پیدا کند آنگاه ایمپلنت از بین رفته و نمک موجود در آن پس از نشت به صورت طبیعی جذب بدن شده و سپس دفع می شود.

دکتر فوق تخصص جراحی سینه می گوید جراحی پلاستیک سینه برای افراد ۱۸ سال به بالا مجاز می باشد.

ایمپلنت سیلیکونی سینه

در ایمپلنت سیلیکونی سینه ،ماده مورد استفاده ژل سیلیکونی می باشد.در این نوع عمل که از انواع جراحی پلاستیک سینه می باشد ژل استفاده شده کمی شبیه به بافت سینه است و اگر نشتی در آن بوجود بیاید مقداری از آن به درون سینه منتقل می شود.

اگر میخواهید از این نوع جراحی پلاستیک سینه استفاده کنید باید به طور منظم و دوره ای به پزشک خود مراجعه کرده تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.در این روش غربالگری اولتراسوند یا MRI می توانند وضعیت ایمپلنت ها را مشخص کنند.

دکتر علیرضا بابایی می گویند این ایمپلنت برای افراد بالای ۲۲ سال مجاز می باشد.

ایمپلنت های مقاوم به فرم

ایمپلنت های مقاوم به فرم گاهی به عنوان ایمپلنت سینه،ایمپلنت لثه ای نامیده می شوند زیرا با از بین رفتن پوسته، ایمپلنت نیز حالت خود را حفظ می کنند و تغییر شکل نمی دهند.

این ایمپلنت ها که از انواع جراحی های زیبایی سینه هستند ضخیم تر و مقاوم تر از ایمپلنت های ژله ای هستند.قرار دادن این ایمپلنت ها به دلیل شکل و ضخامت نیازمند برش طولانی تری در سینه می باشند.

ایمپلنت سینه گرد

این نوع ایمپلنت به صورت گرد بوده و بیشتر شبیه فرم اصلی سینه است و می تواند شکل ظاهری بهتری داشته باشد.به همین دلیل نگرانی کمتری از بابت جا به جایی آنها وجود دارد.

ایمپلنت سینه ای صاف

این نوع ایمپلنت نیز از انواع جراحی های زیبایی سینه می باشد و احساس نرمی و راحتی نسبت به سایر ایمپلنت ها منتقل می کند.البته جا به جایی و حرکت دارد که در این نوع ایمپلنت ها این جا به جایی به مقدار اندک طبیعی می باشد.این نوع ایمپلنت از روی پوست بیشتر قابل احساس می باشد.

 

جراحی ماموپلاستی سینه توسط دکتر جراح سینه

بعضی افراد سینه هایی بزرگتر از حد طبیعی دارند که علاوه بر اینکه تناسبی با بدن آنها ندارد بلکه موجب درد گردن،شانه و کمر و همچنین احساس سنگینی در آنها می شود.برای از بین بردن و رفع این موضوع از جراحی کوچک کردن سینه یا همان ماموپلاستی استفاده می شود.در این نوع جراحی چربی،پوست و بافت اضافی موجود برداشته می شود.

در این نوع جراحی هاله دور نوک سینه نیز برای تناسب برداشته می شود.

در این نوع جراحی با توجه به اندازه سینه فرد مورد نظر ،برش هایی در سینه ایجاد می شود و پس از آن بافت و چربی های اضافه برداشته می شود.پس از پایان محل برش داده شده بخیه خورده و با بانداژ مخصوصی پانسمان می شود.

در ماموپلاستی که از انواع جراحی های زیبایی سینه می باشد پس از عمل باید استراحت کافی داشته باشید و از داروهای مسکن تجویز شده و سوتین طبی استفاده کنید و به هیچ وجه روی شکم نخوابید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *