عمل جراحی زیبایی بدن

با دیدن کلمه عمل جراحی زیبایی بدن اولین چیزی که به ذهن همه افراد خطور میکند بدون شک تناسب اندام است که این خود مهم ترین عامل زیبایی می باشد. فردی که تناسب اندام دارد علاوه بر زیبایی دارای اعتماد به نفس بالایی نیز می باشد. یکی از ایده آل های ظاهری همه ی ما انسان ها خوش فرم بودن اندام می باشد. اندام خوش فرم سبب افزایش اعتماد به نفس شده و برای بسیاری از شغل ها تناسب اندام حرف اول را می زند. در برخی مواقع رژیم های غذایی و ورزش کارساز نبوده و به روش های سریع تری برای خوش فرم کردن هیکل نیازمند می باشیم. تناسب اندام هر فرد از پارامترهایی است که در حضور شخص در اجتماع نقش پررنگی را ایفا می کند. با بهره گیری از خدمات عمل جراحی زیبایی بدن و انواع عمل زیبایی بینی دکتر علیرضا بابایی اعتماد به نفس بیشتری برای حضور پررنگ تر در اجتماع پیدا کنید

عمل زیبایی شکم

عمل زیبایی شکم به دو روش تامی تاک کوچک یا مینور و تامی تاک بزرگ یا ماژور صورت می پذیرد.

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی برای افراد بالای ۱۸ سال مناسب می باشد و هیچ محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد.

ساکشن پهلو

ساکشن پهلو یکی از روش های از بین بردن چربی های اضافی در ناحیه ی پهلو است که باعث زیبایی بدن می شود

فواید تزریق چربی به باسن

روش لیپوترانسفر یکی دیگر از انواع عمل جراحی زیبایی بدن می باشد که این روش دارای مزیت هایی می باشد که توسط دکتر علیرضا بابایی انجام می شود. از این دست مزیت ها می توان به قابل انعطاف بودن چربی، طبیعی بودن چربی و از جنس سلول های خود بدن بودن، کم تهاجمی بودن این روش، عوارض کوتاه مدت، ماندگاری این روش، قابل استفاده بودن برای مرد و زن، قابل استفاده بودن برای تمامی قسمت های بدن، کاهش چین و چروک بدن با استفاده از این روش اشاره کرد.

قابل انعطاف بودن چربی های تزریقی در باسن سبب می شود تا پزشک به راحتی بتواند چربی ها را شکل داده و در هر قسمت که نیاز می باشد تزریق نماید.

لیپوترانسفر در واقع نوعی پیوند چربی می باشد و از آن جا که از جنس چربی های خود بدن می باشند، احتمال پس زدن پیوند وجود نداشته و بدن واکنشی نشان نمی دهد.

فواید عمل زیبایی شکم

عمل زیبایی شکم یکی از پرطرفدارترین عمل جراحی زیبایی بدن برای تناسب اندام می باشد. افرادی که به دلیل افزایش سن خاصیت ارتجاعی پوست را از دست داده اند، افرادی که دچار نوسانات وزن بوده و در اثر کاهش وزن شدید و یکباره دچار افتادگی شکم شده اند و افرادی که به سبب سزارین دچار افتادگی و برجستگی شکم شده و قصد بارداری مجدد ندارند می توانند از داوطلبین عمل زیبایی شکم باشند.

یکی از مشکلاتی که خیلی از افراد با آن مواجه می باشند، شلی و افتادگی جدار شکم و یا کوچک بودن سینه می باشد که سبب کاهش اعتماد به نفس در افراد شده و افراد در هنگام رابطه ی جنسی خجالت کشیده و دوست دارند هر چه زودتر این مشکل در آن ها رفع شود پس انها مدام به دنبال فوق تخصص جراحی سینه و شکم هستند تا بزرگتر شدن سینه و سفت کردن جداره شکم و رفع افتادگی این ناحیه زیبایی از دست رفته خود را بازگرانند.

فواید ساکشن شکم، پهلو، پشت، تنه و داخل و خارج ران چیست؟

به طور کلی انجام عمل های زیبایی بدن مانند پلکسر پلاس ، عمل بینی برای رفع نقص زیبایی های بدن است. در برخی از مواقع ورزش و رژیم های غذایی جوابگو نبوده و نیاز به روش های موثرتر دیگری می باشد. ساکشن شکم، پهلو، پشت، تنه و داخل و خارج ران یکی از این روش های موثر کاهش سایز در روند عمل جراحی زیبایی بدن می باشد که دارای فوایدی چون تاثیر زیاد، سرعت بالا، آب شدن چربی های نقاط دشوار و غیر قابل دسترس، دوره ی نقاهت کوتاه مدت، کاهش سطح کلسترول خون، بهبود فشار خون، بهبود شرایط جسمانی، می باشد.

اضافه وزن زیاد موجب می شود تا فرد دچار بیماری های مختلف چون کبد چرب، بیماری های مفاصل چون درد مفاصل، آسیب دیدن زانوها، کم توانی و بیماری دیابت شود، با انجام ساکشن می توان از بروز این بیماری ها جلوگیری کرد.

فواید عمل پروتز باسن

پروتز باسن به دلیل فوایدی که دارد از آن استقبال شده است که از این فواید می توان به تنوع زیاد در شکل و اندازه های پروتز اشاره کرد. این تنوع سبب شده تا افراد قبل از عمل جراحی بتوانند بزرگی و فرم باسن خود را به راحتی انتخاب نمایند. پروتز باسن هنگام قرار گیری در باسن در نقاطی قرار داده می شوند که هیچونه آسیبی به اعصاب و استخوان ها وارد نمی گردد. این ناحیه ها شامل قسمت زیرین فاشیا، میان عضلات باسن و قسمت زیرین عضلات باسن می باشد.

یکی از دغدغه هایی که افراد در انجام عمل جراحی زیبایی بدن با آن روبرو می باشند، باقی ماندن جای جراحی و بخیه ها می باشد. جای اسکار زیبایی محل جراحی را تحت تاثیر قرار می دهد، در عمل پروتز باسن از آنجا که این شکاف ها در فرورفتگی باسن ایجاد می شود، جای جراحت و بخیه باقی نمی ماند.

تزریق چربی به باسن (لیپوترانسفر)

شاید با افرادی برخورد کرده باشید که چربی های ناحیه ی شکم و پهلوی آن ها بسیار است اما باسنی تخت داشته و یا ران هایی لاغر دارند. با استفاده از فناوری تزریق جربی به باسن می توان چربی های ناحیه ی شکم و پهلو را کم کرد و چربی ها را به باسن تزریق کرد و به باسن حالتی خوش فرم داد.

لیپوترانسفر در واقع نوعی پیوند چربی می باشد و از آن جا که از جنس چربی های خود بدن می باشند، احتمال پس زدن پیوند وجود نداشته و بدن واکنشی نشان نمی دهد.

اگر باسن شما دچار شل شدگی و چین و چروک شده، و یا بسیار لاغر می باشد، با تزریق چربی نواحی فرو رفته و لاغر پر شده و چین و چروک ها نیز کاهش می یابد.

ارسال پیام در واتساپ
مکالمه را شروع کنید
میتوانید در whatsApp با تیم مشاوره جراحی زیبایی صحبت کنید.