مشاوره برای

جراحی پلک

اگر وقتی در آینه به خودتان نگاه می کنید و به نظرتان چند سال از سن خودتان پیرتر می رسید، با دکتر علیرضا بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و انواع عمل زیبایی بینی مشورت کنید. ایشان می توانند فرآیند درمانی را برای رفع پوست افتاده و آویزان دور چشم ها به شما پیشنهاد دهند تا اعتماد به نفس خود را بازیابید. افرادی که پوست اضافی پلک بالا و پایین دارند، می توانند مشاوره جراحی پلک (بلفاروپلاستی) و یا رفع آن از طریق غیر جراحی توسط پلکسر پلاس را با دکتر علیرضا بابایی تجربه کنند.

جراحی زیبایی پلک بالا

با برداشتن پوست و چربی اضافی پشت پلک ها می توان چشمانی زیباتر داشت

جراحی زیبایی پلک پایین

اگر تجمع چربی در پلک تحتانی افزایش یابد چشم ها حالت پف کرده پیدا می کند. برای رفع آن با ما تماس بگیرید

لیفت ابرو

ابروها در برخی افراد به طور ژنتیک یا در اثر افزایش سن پایین تر از حد طبیعی و نزدیک به چشم ها قرار گرفته است

اطلاعاتی درباره

جراحی زیبایی پلک

  • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی یک فرآیند جراحی است برای بهبود ظاهر نواحی دور چشم.
  • جراحی می تواند بر روی پلک بالایی، پلک پایینی و یا هر دو انجام شود.
  • خواه شما برای بهبود ظاهرتان بخواهید جراحی کنید و یا برای بهبود مشکلات عملکردی خطوط چشم ها، عمل جراحی پلک نواحی دور چشم را جوانسازی خواهد کرد.

موارد درمانی با کمک

عمل پلک چشم

  • پوست های شل یا آویزان که باعث ایجاد چین خوردگی می شوند و یا شکل طبیعی خطوط پلک بالایی را برهم می زنند، و گاهی باعث ایجاد اختلال در بینایی می گردند.
  • انباشت های چربی که باعث ایجاد پف اطراف خطوط پلک ها می شوند.
  • کیست های زیر چشم.
  • خطوط افتاده پلک پایینی که باعث نمایان شدن سفیدی زیر مردمک چشم ها می گردد.
  • پوست اضافی و چین و چروک های پلک پایینی

مزایا و دستاوردهای

عمل افتادگی پلک

جراحی زیبایی پلک می تواند با بهبود ظاهر چشم ها به جذاب تر شدن صورت شما کمک کند. بسیاری از افراد، اعم از زن و مرد در صدد برطرف کردن بدشکلی های فیزیکی که در اثر پوست شل و آویزان به وجود آمده اند، هستند. برای خانم ها این پوست شل و آویزان مشکلات زیادی را هنگام آرایش کردن به وجود می آورد به طوری که نمی توانند چشمان خود را آن طور که دوست دارند آرایش کنند. اگر شما به دنبال جراحی زیبایی پلک هستید، دکتر علیرضا بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ،  در فضایی توام با آرامش و آگاهی تا حصول نتیجه مطلوب با شما همراه خواهند بود.

نتایج مثبت

جراحی زیبایی پلک

عمل جراحی پلک معمولا برای درمان پوست های شل، آویزان و اضافی چشم انجام می شود که به صورت عمل جراحی و یا بدون عمل با روش پلکسر پلاس قابل انجام است که می تواند زیبایی فرد را بهبود بخشیده و ظاهر بهتری به چشم های او بدهد. این عمل همچنین چین و چروک های خفیف دور چشم را برای بهبود ظاهر شما اصلاح می کند. در جراحی زیبایی چشم، پوست شل چشم ها و هر گونه توده چربی اضافی با استفاده از برش های کوچک برداشته می شوند. در جراحی زیبایی چشم با اصلاح افتادگی پلک و رفع چین و چروک اطراف آن، نواحی دور چشم جوانسازی می شود و چهره فرد جوان تر شده و همچنین مشکلات عملکردی آن نیز برطرف می شود.
اگر با داشتن پشت پلک های آویزان بزرگ شده اید و یا اینکه همیشه خسته و ناراحت به نظر می رسید دیگر دلیلی برای ناامیدی ندارید. تنها کاری که باید بکنید این است که به یک متخصص حاذق در این زمینه مراجعه کنید و یک جلسه مشاوره با ایشان ترتیب دهید.

جراحی موفق با

دکتر علیرضا بابایی

دکتر علیرضا بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می توانند با جراحی زیبایی پلک، به شما کمک کنند تا دوباره زیبایی و جوانی پوست اطراف چشم های تان را بازیابید.
بسیاری از افراد به دنبال جراحی زیبایی پلک برای ارتقای زیبایی کلی خود هستند. ایشان همچنین گزینه ها و پیشنهاداتی برای افرادی که مایل به رفتن زیر تیغ جراحی نیستند و به دنبال روش های غیر تهاجمی زیبایی مثل پلکسر پلاس ، تزریق بوتاکس ، محکم کردن پوست اطراف چشم با استفاده از لیزر و یا تزریق مواد دیگر و جوانسازی  می گردند نیز دارند.

هم اکنون با ما تماس بگیرید

۲۶۱۴۰۶۵۰

٠٩٣٠٩٢٦٥٥٠٨

عکس های قبل و بعد از جراحی زیبایی پلک

بلفاروپلاستی خط چشم

ارسال پیام در واتساپ
مکالمه را شروع کنید
میتوانید در whatsApp با تیم مشاوره جراحی زیبایی صحبت کنید.