رزومه مختصر

دکتر علیرضا بابایی

دکتر علیرضا بابایی متولد سال ۱۳۳۷ هجری شمسی است. او بعد از اخذ دیپلم طبیعی و ریاضی از دبیرستان شهریار وابسته به بنیاد علمی البرز در سال ۱۳۵۶ وارد دانشکده پزشکی دانشگاه تهران شد و در سال ۱۳۶۴ با کسب دانش علمی و معنوی از بزرگانی چون دکتر علیرضا یلدا چهره ماندگار عرصه پزشکی (بیماری های عفونی)، دکتر سید احمد سیادتی متخصص اطفال، دکتر اخوان آذر متخصص زنان و دکتر هبت الدین برقعی متخصص گوش و حلق و بینی (ENT) با رتبه ممتاز فارغ التحصیل شد. پس از آن بنا به نیاز کشور ایران به مدت ۶ سال در کنارک که آن زمان جزء یکی از مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان بود به طبابت پرداخت. او در این دوران خاطرات شیرین فراوانی از مردم خونگرم و دوست داشتنی این دیار دارد

۲۰

سال جراحی پلاستیک

۱۰۰۰۰

عمل جراحی

۲۰۰۰۰

ساعت عمل جراحی

۴۰

مقاله در نشریات معتبر

دکتر علیرضا بابایی در سال ۱۳۷۰ وارد

دوره تخصصی جراحی عمومی

شد و در این دوره چهار ساله نیز از وجود استادانی بنام چون دکتر سید محمد رضا کلانتر معتمد، دکتر فرخ سعیدی و دکتر داریوش راوری کسب فیض نمود و در سال ۱۳۷۴ نیز با رتبه ممتاز این دوره را به پایان رساند. او به مدت سه سال در این تخصص مشغول به کار شد و در نهایت به دلیل علاقه فراوانی که به رشته جراحی پلاستیک و زیبایی داشت،

دکتر علیرضا بابایی در سال ۱۳۷۷ وارد رشته

فوق تخصصی جراحی پلاستیک

 و زیبایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که از دانشگاه های بنام کشور ایران و جهان در این زمینه است، شد و در یک دوره سه ساله زیر نظر استادانی چون دکتر جمال السادات گوشه (چهره بین المللی)، دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی و دکتر سید اسماعیل حسن پور کسب علم کرد و در سال ۱۳۸۰ فارغ التحصیل شد.

دکتر علیرضا بابایی

در سال ۲۰۰۳ میلادی

برای کسب علم و تجربه بیشتر برای یک دوره تکمیلی (Fellowship) جراحی پلاستیک به کشور آلمان رفت و در دانشگاه LMU مونیخ از دانش جراحان زبده ای چون دکتر Prof.Dr.Dr.Michael Ehrenfeld و PD Dr.Dr.Gerson Mast بهره برد.

دکتر علیرضا بابایی

با سابقه ۲۰ ساله

در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی با تجربه کافی در انجام کلیه اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی، با مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مشغول به کار هستند.

دکتر علیرضا بابایی

صداقت و تعهد

در کنار تخصص و دقت به جزئیات را مواردی می دانند که لازم است برای مراجعین محترم رعایت شود و تا حصول نتیجه مطلوب در فضایی توام با آرامش و آگاهی در کنار شما عزیزان خواهند بود.